Sztucer powtarzalny MOSSBERG Patriot Predator kal. 6,5 Creedmoor, Cerakote, Camo

3 390,00 

SKU MSBR28046 Kategoria

Dostępność w magazynach:

Magazyn Tarnobrzeg
Magazyn Poznań

tel. 15 823 82 75
tel. 61 853 24 76

Zgodne ze stanem faktycznym

Opis

Repetier Mossberg Patriot Predator został opracowany w 2018 roku. Broń stanowi zmodyfikowaną odmianę sztucera Patriot, a ten wywodzi się z popularnego ATR. Nowy repetier został wyposażony w wymienny magazynek oraz spiranie skręcany zamek czterotaktowy.  Długa szyna Picatinny, osadzona na górnej powierzchni komory zamkowej pozwala na łatwy montaż zarówno celownika optycznego jak i nasadki noktowizyjnej – wystarczy dokupić same obejmy. Kanelowana lufa bez mechanicznych przyrządów celowniczych ułatwia odprowadzanie ciepła i zmniejszą masę  broni. Regulowany mechanizm spustowy LBA daje możliwość ustawienia siły spustu pod indywidualne wymagania każdego strzelca.

Broń jest wyposażona w nagwintowany wylot lufy, umożliwia to osadzenie na niej tłumika płomienia lub hamulca wylotowego. Osada syntetyczna jest wykończona w nowoczesnym kamuflażu TTS (True Timber Strata) natomiast części metalowe zabezpieczone są pokryciem Cerakote Brown, atrakcyjnym wizualnie i bardzo odpornym na rdzę czy ścieranie.

Nowoczesny nabój  6,5 Creedmoor jest stosowany przez strzelców wyborowych i snajperów US Army. Zastępuje w tej roli  .308 Winchester. Pociski kalibru 6,5 mm cechują się wysokim współczynnikiem balistycznym BC i zachowują  dobre parametry energetyczne oraz celność nawet na dystansach zbliżonych do 1000 – 1200 metrów! Odrzut broni jest słabszy o 40 % niż .308 Win. 

Dane techniczne

Producent

Mossberg

Kraj pochodzenia

USA

Typ przeładowania

powtarzalna

Typ broni

sztucer

Kaliber

6,5 Creedmoor

Siła oporu spustu [kg]

1,36 – 3,18

Wykończenie

Cerakote Brown

Materiał

stal węglowa

System zamka

czterotaktowy zamek ślizgowo – obrotowy

Typ lufy

standardowa

Gwint na końcu lufy

5/8″24

Masa [g]

3178

Długość lufy

560mm/22"

Długość całkowita [mm]

1060

Magazynek - pojemność [szt.]

5

Magazynek - typ

wymienny, pudełkowy, dwurzędowy

Rekomendowane akcesoria

Sztucer powtarzalny MOSSBERG Patriot Predator kal. 6,5 Creedmoor, Cerakote, Camo