O nas

Szanowny Kliencie!

Witamy w firmie ASTROCLASSIC, która od 1998 roku oferuje zaawansowany sprzęt optyczny dla użytkowników profesjonalnych i półprofesjonalnych, wojska i policji, myśliwych i miłośników przyrody, a od roku 2012 także broń i amunicję. ASTROCLASSIC posiada hurtownie i własne sklepy w TARNOBRZEGU i POZNANIU oraz współpracuje ze sklepami w całej Polsce.

Firma jest wyłącznym przedstawicielem japońskiej marki FUJINON w Polsce. Lornetki tej firmy znajdują zastosowanie w policji i wojsku, spełniają wymagania NATO i są używane w wielu armiach świata. Oferta obejmuje modele o różnych zastosowaniach, aż po największą na świecie nocną lornetkę 40 x 150 ED. Światowy prymat wiedzie FUJINON w sektorze lornetek ze stabilizacją obrazu oraz lornetek ze wzmacniaczami światła resztowego.

Jako przedstawiciel japońskiej firmy optycznej VIXEN, firma ASTROCLASSIC oferuje najwyższej klasy optykę tej marki: lunety celownicze i obserwacyjne oraz lornetki o bardzo wysokiej transmisji światła.

Firma jest wyłącznym dystrybutorem optyki australijskiej firmy NIKKO STIRLING. Celowniki Nikko Stirling charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Serie Diamond Hunter czy Long Range są w stanie zaspokoić wymagania myśliwych i strzelców sportowych.

W dziedzinie myślistwa i strzelectwa sportowego sukcesywnie uzupełniamy ofertę o nowe modele markowej broni (sztucery powtarzalne i samopowtarzalne, strzelby śrutowe różnych typów oraz broń kombinowaną), repliki broni historycznej oraz autentyczne modele wojskowe przeznaczone dla kolekcjonerów. Reprezentowane w Polsce marki broni to m.in.: MOSSBERG, REMINGTON, DIAMONDBACK, HOWA, ANDERSON, KHAN ARMS, CHIAPPA, FRANCOLIN.

Zwraca uwagę szeroka oferta broni sportowej, zarówno pod naboje centralnego jak i bocznego zapłonu. Oferujemy duży wybór karabinów do konkurencji długodystansowych (Long Range), konkurencji dynamicznych oraz precyzyjnych varmintów. które służą do polowań i sportu. Firma jest również wyłącznym dystrybutorem uznanych osad taktyczno – sportowych, w tym modeli ORYX oraz TSP-X.

Sklep myśliwski Astroclassic oferuje szeroki wachlarz broni myśliwskiej jak i akcesoriów przeznaczonych do strzelectwa takich jak: lunety celownicze, amunicję, komponenty do elaboracji, zestawy do czyszczenia, latarki, magazynki.

Firma dostarcza produkty bezpośrednio do służb mundurowych, sklepów strzeleckich i myśliwskich, ponadto posiada dwa własne sklepy stacjonarne z bogatą ekspozycją – w Tarnobrzegu i Poznaniu. Produkty dla rynku profesjonalnego prezentowane są na stronie www.astroclassic.pl

Od początku swojego istnienia firma ASTROCLASSIC oferuje zaawansowane rozwiązania optyczne i bierze udział w największych projektach obserwatoriów w kraju. Będąc autoryzowanym przedstawicielem japońskiej VIXEN oferuje zaawansowane rozwiązania optyczne do obserwacji astronomicznych, CORONADO – do obserwacji Słońca, GSO – do amatorskich obserwacji nieba, BRESSER, SAGITTARIUS – sprzęt amatorski i edukacyjny: teleskopy, lunety, lornetki przyrodnicze i żeglarskie, mikroskopy i lupy. Pełna oferta tych produktów znajduje się w sklepie internetowym dla użytkowników amatorów www.astrozakupy.pl.

W branży amatorskiej firma ASTROCLASSIC współpracuje z wieloma sklepami w kraju oraz licznymi sklepami internetowymi i agencjami reklamowymi, dla których stanowi niezawodną bazę dostawczą.