Pistolet pneumatyczny (Wiatrówka) Chiappa FAS 6004 Standard kal. 4,5 mm

2 290,00 

SKU CHBR440040 Kategoria

Dostępność w magazynach:

Magazyn Tarnobrzeg
Magazyn Poznań

tel. 15 823 82 75
tel. 61 853 24 76

Zgodne ze stanem faktycznym

Opis

 

 

Jednostrzałowy pistolet sportowy, nadający się zarówno do treningu jak i strzelań wyczynowych. Napęd dla śrutu stanowi powietrze sprężone przed strzałem. System PCA (z ang. Pre Charged Air) łączą cechy zaawansowanych technologicznie wiatrówek PCP oraz niedrogich wiatrówek sprężynowych. Śrut wystrzeliwany jest zawsze ze stałą prędkością. Podczas strzału nie występują dodatkowe wstrząsy, co zapewnia stabilność wyników. Broń posiada pełną regulację mechanizmu spustowego. Pozwala to ustawić charakterystyki spustu pod indywidualne potrzeby każdego strzelca. Długa, gwintowana lufa (190,5 mm), znaczna masa pistoletu (0,9 – 0,95 kg) oraz dobre przyrządy celownicze pozwalają na osiąganie wysokich parametrów skupienia. Szczerbina jest regulowana w obu płaszczyznach.

Pistolet nadaje się także dla treningu funkcjonariuszy służb mundurowych, zarówno na etapie wstępnym jak i zaawansowanym.

Wersja FAS 6004 Standard dysponuje ergonomicznym chwytem, dostosowanym do dłoni o średnich rozmiarach. Dostępne jest także odmiana do strzelań profesjonalnych; FAS 6004 Match, z poprawionym kształtem chwytu, dla osób o średnich lub dużych dłoniach.

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem na posiadanie wiatrówki o energii kinetycznej śrutu mniejszej od 17 J nie jest wymagane pozwolenie.

Broń jest dostępna w wolnej sprzedaży, dla osób powyżej 18 roku.

Opis na stronie producenta

Katalog Chiappy do pobrania TUTAJ.

Dane techniczne

Producent

Chiappa

Kraj pochodzenia

Włochy

Typ broni

pistolet

Magazynek - typ

wymienny pudełkowy

Kaliber

4,5mm

Pistolet pneumatyczny (Wiatrówka) Chiappa FAS 6004 Standard kal. 4,5 mm