Sztucer powtarzalny MOSSBERG Patriot Predator kal .308 Win., FDE

2 990,00 

SKU MSBR27874 Kategoria

Dostępność w magazynach:

Magazyn Tarnobrzeg
Magazyn Poznań

tel. 15 823 82 75
tel. 61 853 24 76

Zgodne ze stanem faktycznym

Opis

Repetier Mossberg Patriot Predator został opracowany w 2018 roku. Broń stanowi zmodyfikowaną odmianę sztucera Patriot, a ten wywodzi się z popularnego ATR. Nowy repetier został wyposażony w wymienny magazynek oraz spiranie skręcany zamek czterotaktowy.  Długa szyna Picatinny, osadzona na górnej powierzchni komory zamkowej pozwala na łatwy montaż zarówno celownika optycznego jak i nasadki noktowizyjnej – wystarczy dokupić same obejmy. Kanelowana lufa bez mechanicznych przyrządów celowniczych ułatwia odprowadzanie ciepła i zmniejszą masę  broni. Regulowany mechanizm spustowy LBA daje możliwość ustawienia siły spustu pod indywidualne wymagania każdego strzelca.

Broń jest wyposażona w nagwintowany wylot lufy, umożliwia to osadzenie na niej tłumika płomienia lub hamulca wylotowego. Osada syntetyczna jest wykończona w kolorze ziemi (FDE) co zapewnia lepsze maskowanie broni. 

Nabój .308 Win. należy do grupy uniwersalnych, nadaje się do polowań na każdą zwierzynę grubą w Europie. Cechuje go umiarkowany odrzut i łatwa dostępność różnych elaboracji.

Dane techniczne

Producent

Mossberg

Kaliber

.308 Win.

Typ lufy

standardowa

Typ broni

sztucer

Typ przeładowania

powtarzalna

Siła oporu spustu [kg]

1,36 – 3,18

Kraj pochodzenia

USA

Masa [g]

3178

Długość lufy

560mm/22"

Długość całkowita [mm]

1060

Ilość bruzd w lufie

4

Magazynek - typ

wymienny, pudełkowy, dwurzędowy

Rekomendowane akcesoria

Sztucer powtarzalny MOSSBERG Patriot Predator kal .308 Win., FDE