Rewolwer CHIAPPA Rhino 60D Charging Kobalt kal. 9mm Luger

5 890,00 

SKU CHBR340314 Kategoria

Email when stock available

Broń palna - sprzedaż tylko na pozwolenie

Dostępność w magazynach:

Magazyn Tarnobrzeg
Magazyn Poznań

tel. 15 823 82 75
tel. 61 853 24 76

Zgodne ze stanem faktycznym

Opis

Rhino jest najbardziej innowacyjnym osiągnięciem w technologii rewolwerów od dziesięcioleci!  Rhino oferuje ulepszenia, które wprowadzają rewolwer w XXI wiek.
Niekonwencjonalny wygląd i perfekcyjna celność. Rhino strzela z dołu bębna, a nie z góry.  Zmniejsza to podrzut lufy. Obniżenie osi lufy prawie do dłoni strzelca ogranicza także odczuwalny odrzut. Szkielet ze stopu aluminium  sprawia, że Rhino jest lekki i łatwy do przenoszenia. Szyny na akcesoria na spodzie osłony lufy w modelach z lufą 4”, 5” i 6” umożliwiają łatwy montaż latarek taktycznych  lub LWC (laserów). Modele z lufą 6” są wyposażone w szyny na górze i na dole. Odporny na zaczepienie kurek jest w rzeczywistości urządzeniem napinającym.  Dzięki innowacyjnemu, całkowicie zamkniętemu mechanizmowi spustu Rhino może pracować  w trybie pojedynczego lub podwójnego działania. Napięty wskaźnik kurka jest wyraźnie widoczny. Kolejną innowacją jest sześciokątny cylinder, który ogranicza szerokość rewolweru do minimum. Wwszystkie rewolwery Rhino wyposażone są w czytelny celownik światłowodowy.
Charging Rhino  60 D Kobalt Gen II jest wyposażony w dodatkowe funkcje, które oferują strzelcom nowe możliwości. Sprężyna kurka i sprężyna powrotna spustu zostały rozdzielone w celu ułatwienia indywidualnej regulacji lub wymiany. Ogranicznik ruchu spustu również jest regulowany. Charging Rhino Gen II  ma wykończenie Kobalt Kinetics Slate Cerakote, które uzupełnia wyżłobiony na palcach uchwyt Charging Rhino.  Rewolwer o podwójnym działaniu strzela popularnymi i tanimi nabojami  9mm Luger.

Dane techniczne

Producent

Chiappa

Kaliber

9mm Luger (9×19)

Kraj pochodzenia

Włochy

Magazynek - typ

bęben nabojowy

Typ przeładowania

rewolwer

Magazynek - pojemność [szt.]

6

Wykończenie

Kobalt Cerakote

Masa [g]

934

Długość całkowita [mm]

266

Długość lufy

152mm/6"

Typ broni

rewolwer

0

Rewolwer CHIAPPA Rhino 60D Charging Kobalt kal. 9mm Luger