Osada Oryx Chassis do broni MOSSBERG Patriot Long Action

2 390,00 

SKU ORBR104905ODG Kategoria

Dostępność: Na stanie

Dostępność w magazynach:

Magazyn Tarnobrzeg
Magazyn Poznań

tel. 15 823 82 75
tel. 61 853 24 76

Zgodne ze stanem faktycznym

Opis

Łoże Oryx budowane jest w oparciu o jednorodny blok wzmacnianego, lotniczego duraluminium. Jedynymi elementami z tworzyw sztucznych są boczne, odłączalne panele. Osada sprzedawana jest z panelami w kolorze zielonym (OD Green).

Jednakże panele te można wymienić na inne – czarne (Black), niebieskie (GRIS), zielone (OD Green) oraz w kolorze ziemistym (FDE) – dostępne w naszej ofercie. Wymaga to odkręcenia czterech śrub w przypadku podlufowej części łoża lub sześciu przy panelach kolby. Panele nie przejmują temperatury otoczenia i nie mrożą dłoni w warunkach ostrej zimy. Ogumowany chwyt pistoletowy poprawia ergonomię celowania.

Możliwości regulacji parametrów kolby obejmują podnoszoną płynnie wysokość poduszki policzkowej – odbywa się za pomocą dwóch śrub oraz zmianę długości za pomocą wstawek dystansowych. Każda wstawka ma średnicę 0,25 cala czyli 6,35 mm.

Osada sprzedawana bez magazynka. Jest on jednak dostępny w naszej ofercie.

Do osady pasują magazynki w standardzie AICS.

Osada przeznaczona jest do systemów Mossberg Patriot Long Action, a więc pod naboje o dłuższej łusce (np. 6,5 x 55 SE,.270 Win., 7 mm RM czy .30–06 Sprg., .300 Win. Mag.).

Osada nie pasuje do sztucera Mossberg 100ATR – inny rozstaw śrub mocujących.

Dane techniczne

Producent

Mossberg, Oryx

Masa [g]

1840

Przeznaczenie

Mossberg Patriot LA

Rekomendowane akcesoria

Osada Oryx Chassis do broni MOSSBERG Patriot Long Action