Osada KRG Bravo do broni Howa 1500 SA Black

2 790,00 

SKU VIBR0001 Kategoria Tag

Dostępność: Na stanie

Dostępność w magazynach:

Magazyn Tarnobrzeg
Magazyn Poznań

tel. 15 823 82 75
tel. 61 853 24 76

Zgodne ze stanem faktycznym

Opis

KRG Bravo to jedna z najlepszych osad do  broni wyborowej i snajperskiej. Oparta jest na sztywnym szkielecie z duraluminium. Szkielet powstaje na maszynach CNC.  Kolba wykonana jest z odpornego syntetyku, z dodatkowymi wewnętrznymi wzmocnieniami. Łoże zapewnia modularność konstrukcji, z wykorzystaniem całego szeregu sprawdzonych akcesoriów. Wszystkie regulacje  umieszczone są w bliskim zasięgu dłoni.

Kolba wyposażona jest w zestaw dystansowy 1 – 3 LOP (trzy oddzielne wkładki), który umożliwia osiągnięcie maksymalnej długości kolby (LOP – lengh off pull czyli odległość od stopki do języka spustowego) równej 14 – 15 cali (356 – 381 mm). Regulacja następuje za pomocą przekładek grubości 3/8 cala. Zakres regulacji wynosi 2,25 cala czyli 57,15 mm. Pomiędzy wersjami osad KRG mogą wystąpić różnice w długości LOP ale w przybliżeniu zakresy regulacji wynoszą od 12,8 “do 15” /325 – 381 mm/.

Posiada punkty do montażu zaczepów QD (do pasów) na każdej stronie. Baza na dwójnóg jest wykonana z mocnej stali.

Otwory montażowe wymagają szyn L2 Picatinny. Dotyczy to także mocowania dwójnogu. Na bokach i na dole /spodzie/ łoża znajdują się otwory M – Lok w celu łatwego mocowania akcesoriów

Poduszka policzkowa (podpolicznik) ma bezstopniową, płynną regulację wysokości w zakresie 1”. Można ją szybko zdemontować i ponownie zainstalować, wykorzystuje konstrukcję zacisku i śruby motylkowej. Wykonana jest z wysokowytrzymałego polimeru, aby ograniczyć przenikanie ciepła do twarzy.

Części duralowe są anodyzowane na twardo. Prawie wszystkie elementy złączne są wykonane ze stali nierdzewnej i dodatkowo zabezpieczone powłoką z czarnego tlenku. Części stalowe łoża są azotowane, za wyjątkiem tych ze stali nierdzewnej.

Łoże KRG Bravo współpracuje z funkcjonalnymi magazynkami AICS.

Łoże w kolorze czarnym (Black).

Osada dopasowana do systemów Howa 1500 SA, tj. kalibry: .223 Rem., .308 Win., 6,5 Creedmoor, .243 Win.

Dane techniczne

Przeznaczenie

Howa 1500 SA

Osada KRG Bravo do broni Howa 1500 SA Black