Luneta celownicza NikkoStirling DIAMOND Long Range 10-40x56 ill, HMD (30mm)

2 100,00 

Brak w magazynie

Email when stock available

SKU NSLUNDSI104056LRHMD Kategoria

Dostępność w magazynach:

Magazyn Tarnobrzeg
Magazyn Poznań

Zgodne ze stanem faktycznym

Opis

Celownik optyczny australijskiej firmy Nikko Stirling, przeznaczony do celów łowieckich i sportowych. Duże krotności maksymalne (do 40x) umożliwiają strzelania tarczowe i polowanie na małe drapieżniki. Optyka zbudowana jest w technologii “monotube” czyli z korpusem jednoczęściowym. Średnica tubusu wynosi 30 mm. Optyka jest wypełniona neutralnym gazem, zabezpieczającym szkła przez zaparowaniem.

Soczewki pokryte są wieloma powłokami przeciwodblaskowymi III generacji typu ETE Microlux. Ich zadaniem jest zmniejszenie odbić i ograniczenie strat na poszczególnych soczewkach. Skutkuje to poprawą przepuszczalności światła i lepszą jasnością.

Optyka jest odporna na mgłę i wilgoć. Wieże są blokowane, wprowadzenie nastaw wymaga ich podniesienia. Celowniki mają system RTZ (Return to Zero, powrót do zera) na obu bębnach regulacyjnych. Precyzyjna siatka celownicza typu HMD (Half Mil-Dot) umożliwia wybieranie poprawek na przewyższenie lub zniżenie (opad). Optyka sprawdza się także w strzelaniach długodystansowych (Long Range) lub na skupienie (benchrest).

 

Gwarancja Nikko Stirling

Rejestracja wymagana dla dożywotniej gwarancji:

Warunki gwarancji –  http://www.nikkostirling.com/content/warranty.html
Formularz rejestracji produktu – http://www.nikkostirling.com/content/productreg.html

 

Dane techniczne

Producent

NikkoStirling

0

Luneta celownicza NikkoStirling DIAMOND Long Range 10-40x56 ill, HMD (30mm)